Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях пропонують встановити підземні контейнери для сміття

Один підземний контейнер зберігає 5 кубометрів сміття та замінює 5 звичайних баків Підземні контейнери для сміття пропонують встановити у Чернівцях.
 
Відповідну петицію зареєстрував начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський на порталі Єдина система місцевих петицій.  Він зазначив, що департаменту ЖКГ необхідно розробити комплексну програму 2017-2022 по встановленню підземних смітників.
 
Як стверджує автор петиції, підземні контейнери дозволять економити квадратні метри у Чернівцях, особливо у центральній частині міста.
 
«Підземні контейнери для сміття — це практичне і екологічне рішення, яке зберігає архітектуру та створює комфортні умови для мешканців та гостей міста Чернівці. Вони обладнані сонячними інформаційними панелями та спеціальними датчиками, які повідомлятимуть диспетчера про заповненість бака. Крім того, у нових урнах працює протипожежна система - на випадок, якщо всередину потрапить предмет, що може спричинити загоряння. 
Підземні контейнери також дозволять економити квадратні метри м.Чернівці особливо у центральній частині міста. Один підземний контейнер зберігає 5 кубометрів сміття та замінює 5 звичайних баків. 
Такі баки функціонують у країнах Європи. Ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже у чернівецьких дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, вони займають багато місця, а мешканці скаржаться на неприємний запах».
 
Наразі петиція набрала необхідну кількість голосів.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж