Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чиновники не виконують протокольні рішення міської ради, – депутат

Олексій Каспрук не поспішає притягати підлеглих до відповідальності  Чиновники масово не виконують протокольні рішення міської ради, бо відчувають безкарність. Про це під час сесії міської ради розповів депутат від «Рідного міста» Віталій Михайлішин.
 
За його словами, депутати ухвалили, аби на сесії 29 червня доповіли начальник міського управління освіти та директор департаменту містобудівного комплексу. Чиновники мали прозвітувати про те, як ідуть ремонтні роботи у навчальних закладах міста, однак так і не зробили цього.
 
– Протокольне рішення обов’язкове до виконання. Звертався до вас, Олексію Павловичу, аби провели службове розслідування, однак отримав відповідь, що підстав для нього немає. Замість виступів чиновників, мені дали список об’єктів, де триває ремонт. Але ж у мене були певні запитання, кому їх адресувати? – розповів Віталій Михайлішн.
 
На думку депутата, людей, які не виконують рішення сесії, треба притягнути до відповідальності – дати догану, позбавити премії. Однак Олексій Каспрук на погану роботу підлеглих ніяк не реагує.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж