Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На вулиці Салтикова-Щедріна замінять водопровідні мережі

Фото: times.cv.ua
А опісля вулицю поремонтують  Вулицю Салтикова-Щедріна у Чернівцях мали капітально відремонтувати до 2020 року. Однак, як повідомив на сесії Чернівецької міської ради від фракції «Рідне місто» Анатолій Чесанов, водопровідні мережі на цій вулиці перебувають в аварійному стані, тож спершу треба замінити їх, а вже потім облаштовувати дорожнє покриття, ідеться у публікації «Чернівці Таймс».
 
– Ми ухвалили програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів ЖКГ у місті Чернівці на 2017-2020 роки «Комфортне місто». У другу чергу переліку об’єктів було включено вулицю Салтикова-Щедріна. Вивчивши питання, працівники «Водоканалу» попросили не проводити ремонтні роботи на цій вулиці у зв’язку з тим, що там є аварійні ділянки мереж водопостачання та водовідведення. І для того, щоб відремонтувати дорогу, необхідно спершу замінити водопровідно-каналізаційні мережі», – зазначив депутат.
 
Анатолій Чесанов запропонував дати доручення департаменту ЖКГ разом з КП «Водоканал» підготувати зміни до програми «Комфортне місто» і запланувати роботи із заміни мереж на Салтикова-Щедріна від вулиці Буковинської до Герцена та винести ці зміни на чергову сесію. Цю пропозицію підтримали 34 депутати.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж