Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Через рух вантажівок у Кельменцях руйнується багатоквартирний будинок

Фото: kelmenci.info
Люди бояться засинати, адже дім – всуціль у тріщинах 
Жителі двоповерхового будинку на вулиці Хотинській у Кельменцях уже кілька років марно намагаються вирішити проблему із тріщинами у стінах. Кожна вантажівка вагою за 10 тонн, що проїжджає повз дім, може стати причиною загибелі людей. Мешканці 16 квартир зізнаються, що вони бояться лягати спати, повідомляє «Кельменці.info».

Люди почали бити на сполох ще у 2012 році, – їх будинок руйнується на очах. Діти бояться залишатися самі вдома, в квартирах падають полички з посудом, розривається панель душової кабінки, прикріпленої до стіни, сходи – чи то вже у повітрі, чи ще тримаються – невідомо.
Уночі повз будівлю їздять важковози за 10 тонн, через що дім може обвалитися.
Лише у 2015 році на звернення мешканців зреагував голова селищної ради Сергій Буняк. Була створена комісія і прийняте рішення зробити металеву стяжку. Роботи були виконані, проте без належного нагляду.  Витратили більше 68 тисяч гривень, але при огляді вже після виконаних робіт, технічний звіт засвідчив: «На момент обстеження дані роботи не виконані у повному обсязі. Є місця металевих стяжок, які виконані із порушенням технологічного процесу. Арматура укріплення не була натягнутою, підсилення виконане технологічно не правильно».

Будинок стоїть біля дороги загальнодержавного значення, яка проходить через Кельменці. По ній постійно їздять вантажівки. Таких «хрущовок» уздовж цього шляху кілька, так що усім їм загрожує руйнування.
Через рух вантажівок у Кельменцях руйнується багатоквартирний будинок
Кельменці можна оминути. І на в`їздах до селища були дорожні знаки, що в’їзд вантажівок масою більше 10 тонн заборонений, та вони чомусь довго не простояли.  
– Ми їх то в яру знаходили, то вони  геть зникли! Мабуть, ті, кому ці знаки не вигідні, їх прибрали, – заявив начальник «Райавтодору» Тарас Мельник
 
Селищний  голова Сергій Буняк звернувся до «Облавтодору» з проханням покласти, принаймні, лежачих поліцейських. «Облавтодор» відповів, що переадресовує листа до Служби автошляхів, але відповіді звідти й досі нема.
Через рух вантажівок у Кельменцях руйнується багатоквартирний будинок
«Із 16 квартир 5 не погодились на внутрішню стяжку стін, а без неї не обійтися. Це не питання «хочу не хочу, бо я зробив у помешканні ремонт», це питання життя, його безпеки. Так, коли проводиться внутрішня стяжка – в когось колонку треба переставляти, а в когось і підлогу зривати», – каже Сергій Буняк.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж