Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька область отримала 18 мільйонів гривень на охорону природи

Це суттєво покращить стан справ у природно-заповідній галузі Буковини
Кабінет міністрів України виділив на Чернівецьку область понад 18 мільйонів гривень з Державного бюджету для здійснення певних природоохоронних заходів:

1. Будівництво каналізаційних очисних споруд по вул. Українській, 109б, в м. Вижниці Чернівецької області – 15555,901 тис. грн.
 
2. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування національного природного парку «Хотинський», закріплення її межовими знаками та отримання правовстановлюючих документів на право постійного користування земельною ділянкою – 431,196 тис. грн.
 
3. Придбання комп’ютерної та організаційної техніки для національного природного парку «Хотинський» - 88,659 тис. грн.
 
4. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками – 1000,0 тис. грн.
 
5. Розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території національного природного парку «Черемоський» та внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель – 250,0 тис. грн.
 
6. Зміцнення матеріально-технічної бази національного природного парку «Черемоський» - 750,0 тис. грн.
 
7. Будівництво Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення національного  природного парку «Черемоський» (розроблення проектно-кошторисної документації) – 195,0 тис. грн
 
Виконання зазначених заходів у національних парках, що мають статус загальнодержавного значення, суттєво покращить стан справ у природно-заповідній галузі Буковини, зміцнять їх матеріально-технічну базу, сприятимуть розвитку екологічної мережі та дозволять здійснювати відповідні наукові дослідження.
 
Як зазначив заступник начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Михайло Аврам, фінансування заходу з будівництва очисних споруд м. Вижниця за рахунок коштів державного бюджету здійснюватиметься відповідно до Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2016-2018 роки, що вирішить питання очистки стічних вод міста та значно покращить екологічну ситуацію на річці Черемош в межах області.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж