Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани вимагають карати тих, хто вигулює собак без намордника

Вигулювати собак великих порід мають особи, які досягли 14 років
Електронна петиція щодо встановлення штрафу за вигул собак у громадських місцях без намордника та повідка набрала 250 голосів, тож її розглянуть на сесії Чернівецької міської ради.
 
Як зазначила автор петиції Ірина Мельнечук, собак великих порід, особливо службових та бійцівських, необхідно вигулювати у спеціально відведених для цього місцях, суворо в наморднику і на повідку. Окрім того, вигулювати таких собак мають особи, які досягли 14 років.
 
"Багато років тому бачили картину, коли великий собака у супроводі маленької дівчинки-власниці напав на одній із зупинок нашого міста на кошеня і перегриз йому хребет. При цьому, власниця нічого не змогла вдіяти, жодні команди не допомагали. І добре, що замість кошеня не опинилася дитина!
 
Я вважаю, що в громадських місцях (крім спеціально відведених для вигулу) собаки мають бути в намордниках і на повідку. За невиконання цих правил треба визначити штраф. Дорогі власники собак!
 
Я не проти собак. Навпаки, я люблю їх. Але це елементарні правила безпеки, яких дотримуються усюди в Європі", - йдеться в петиції.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж