Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В останній день літа депутати зберуться на сесію міської ради

На розгляд засідання виносять 68 питань
31 серпня о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається 36 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.
 
На розгляд засідання виноситься 68 питань.
 
Серед них, зокрема, такі: Про звіт  про виконання міського бюджету за  І півріччя 2017 року.
 
Про затвердження Положення про департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради в новій редакції.  
Про погодження Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» на 2017 рік.
Про затвердження Положення про порядок надання згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта оренди за рахунок власних коштів орендаря, врахування цих витрат та способи їх відшкодування.   та інші
 
На чергову сесію міської ради VІІ скликання запрошено: заступників міського голови, членів виконавчого комітету, керівників окремих виконавчих органів міської ради, прокурора Чернівецької місцевої прокуратури, начальника Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальників: державної податкової інспекції в м. Чернівцях Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, державної фінансової інспекції в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м. Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру у м.Чернівцях Чернівецької області, Чернівецького міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Верховної Ради України, обраних від м.Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м.Чернівців, голову облпрофради, представників засобів масової інформації, спостерігачів спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж