Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Більшість багатоквартирних будинків в місті обладнали лічильниками тепла

Впродовж 2017 року встановили 69 приладів обліку теплової енергії
Мешканці багатоквартирних будинків міста, в яких ще немає приладів обліку теплової енергії, ще до початку опалювального сезону матимуть змогу на умовах співфінансування встановити загальнобудинкові лічильники обліку. Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради затверджено дольову участь співвласників будинку при виконанні робіт по встановленню приладів обліку теплової енергії (20% від загальної кошторисної вартості робіт, а 80% – співфінансування на ці заходи з міського бюджету).
 
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
 
Впродовж 2017 року встановили 69 приладів обліку теплової енергії, із них 12 приладів обліку вже ввели в експлуатацію. 57 лічильників тепла введуть в експлуатацію в жовтні цього року, з початком опалювального сезону. Ще на 28 об’єктах розпочали роботи зі встановлення лічильників тепла.
 
У Чернівцях 596 будинків з централізованим опаленням, із них: 331 будинок в цілому облаштований лічильниками тепла, 481 лічильник тепла вже ввели в експлуатацію. Взагалі по місту необхідно встановити ще 254 лічильники тепла в багатоквартирних будинках. Ті будинки, де прилади обліку не встановлять до початку опалювального сезону, обладнають лічильниками за рахунок підприємства-надавача послуг, а вартість їх в повному обсязі включать у вартість оплати за послуги теплопостачання цього будинку.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж