Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» зіграла унічию на виїзді з «Нивою»

Наша команда посідає сьоме місце

У восьмому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» зіграла на виїзді унічию (0:0) з тернопільською "Нивою". Нагадаємо, що це була перша гра нашої команди після повернення на тренерський місток Віктора Мглинця.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили гравці чернівецької «Буковини». На удар Олександра Карапки головою зреагував голкіпер господарів Максим Механів. Згодом воротам «Буковини» загрожував екс-нападник чернівецької команди Юрій Головачук. Мяч опинився у руках голкіпера «Буковини» Дениса Чесановського. А у середині першого тайму після удару гравця «Ниви» Ігоря Вонса шкіряна куля влучила у стійку воріт чернівецької команди.

На початку другого тайму підопічні Сергія Задорожного кілька разів загрожували воротам «Буковини», однак відзначитися господарям не вдалося. «Буковина» запам’яталася дальніми «пострілами» Антона Батрака, Вадима Українця та Володимира Найка, які мети не досягли.

Міг відзначитися і новачок «Ниви» Володимир Пришнівський, однак гравець тернопільської команди влучив у стійку.

Після гри з «Нивою» чернівецька «Буковина» набрала п’ять очок і посідає сьоме місце.

«Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) – 0:0

26 серпня 2017 р. смт.Вишнівець. 800 глядачів.

Арбітр – Осауленко (Київ), асистенти арбітра – Соботюк (Житомир), Парасунько (Київ), четвертий арбітр – Синишин (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).

«Нива»:Механів, Пікуль, Мороз, Музиченко, Пріхна, Нагорний, Вонс, Чорномаз (Понєдєльнік, 70), Слоневський (Дзядикевич, 81), Гатала (Пришнівський, 56), Головачук (Апанчук, 71). Головний тренер – Сергій Задорожний.

«Буковина»:Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Українець, Шишигін, Батрак, Немтінов, Гакман (Жумига, 57), Карапка (Царик,78). Головний тренер – Віктор Мглинець.

Попередження: Гатала (3), Чорномаз (67), Українець (73), Нагорний (77), Пікуль (88).