Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Новоселицькі поліціянти отримали нові кросовери

Фото: Район-інфо
Вони надійдуть в розпорядження груп швидкого реагування Поліція Новоселицького відділення Сторожинецького ВП ГУМВС у Чернівецькій області отримала 2 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander. Як зазначив в. о. начальника відділення А. Василюк, в майбутньому вони надійдуть в розпорядження груп швидкого реагування.

Як повідомляє Район-інфо, автомобілі надійшли від Міністерства внутрішніх справ України, згідно розподілу між регіональними органами поліції для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, підрозділів превенції та вибухотехніків.

Автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV є найбільш ефективними повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кросовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу про обмеження викидів парникових газів в транспортній галузі. Саме за цією програмою, яка розроблена у співпраці з державними і комерційними структурами Японії в рамках Конвенції ООН про зміну клімату (Кіотського протоколу). 27 травня 2016 вона була схвалена протокольним рішенням Кабінету Міністрів України.

Вартість проекту по заміні автомобілів Національної поліції становить близько 959 млн грн. За даними відомства, кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в рамках Кіотського протоколу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж