Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Єврейська громада Дюссельдорфа буде знімати документальний фільм у Чернівцях

Гербер Рубінштейн через 70 років після трагічних подій на Буковині вперше повернувся на свою малу батьківщину
12 вересня о 16.00 у гімназії №1 імені Т.Г. Шевченка відбудеться урочисте відкриття міжнародного проекту «Вчимося пам’ятати». Захід відбудеться за підтримки Єврейської громади міста Дюссельдорф та Міністерства закордонних справ Німеччини. 
 
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, метою проекту є створення робочих матеріалів про меморіальну роботу в Україні. У його рамках до Чернівців прибуває делегація з міста Дюссельдорфа: член Єврейської громади та правління спілки християнсько-єврейської співпраці в Дюссельдорфі пан Гербер Рубінштейн, який народився у 1936 році у Чернівцях, керівник проекту "Буковинські пори року” пан Матіас Андре Ріхтер та його колеги Марія Фрімельт і Давід Мурсал.
 
У гімназії будуть відбуватися зйомки документального фільму про життя пана Рубінштейна, який через 70 років після трагічних подій на Буковині вперше повернувся на свою малу батьківщину. Метою проекту є не тільки напрацювання теоретичних матеріалів. Важливим є участь дітей у науково-дослідницькій роботі про видатних чернівчан, які в часи другої світової війни пережили горе, біль та страждання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж