Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати об’єднання «Буковина» реалізували близько 100 проектів з розвитку інфраструктури

Нардепи прозвітували про роботу в парламенті Понад 580 млн. грн. на ремонт автошляхів – саме стільки додатково отримала Чернівецька область за останні два роки.
Це результат реалізації двох ініціатив членів міжфракційного об’єднання «Буковина»: включення Чернівецької області в перелік експериментальних регіонів, в яких надпланові доходи від митниці спрямовуються на оновлення доріг, а також звернення депутатів до Уряду з вимогою відремонтувати магістральні автошляхи Карпатського Єврорегіону.

Лише цьогоріч область отримала 228 мільйонів гивень від митниці. За ці кошти заплановано або вже розпочато ремонтні роботи на 11 об’єктах: автошляхах Н-03 «Житомир – Чернівці», М-19 на Брест та Бухарест, H-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів)» та інші. Значну увагу члени об’єднання «Буковини» приділяють автошляху «Чернівці – Вінниця». У 2016-2017 рр. вони неодноразово зверталися до Уряду з вимогою розпочати ремонт, щоб забезпечити якісне сполучення з Києвом.
 
Також, члени міжфракційного об’єднання «Буковини» домоглися виділення прямих субвенцій на оновлення інфраструктури регіону – дитячих садочків, шкіл, лікарень та інших об’єктів. Зокрема, влітку 2017 року місцеві бюджети Чернівецької області отримали субвенцію у сумі 30,7 млн. грн.
В тому числі: 2,6 млн. грн. на ремонт Театральної площі в Чернівцях та 1,3 млн. грн. на закупівлю обладнання і ремонт санітарних кімнат Чернівецької міської клінічної лікарні №3. Додатково завдяки зусиллям членів об’єднання «Буковина» було виділено майже 5 млн. грн. на придбання двох мультифункціональних комунальних всесезонних машин, а також 5 млн. грн. на ремонт ділянки дороги Т-62 «Підзахаричі – Розтоки».
 
Загалом за цей час вдалося реалізувати близько 100 проектів з розвитку інфраструктури регіону.Депутати об’єднання «Буковина» реалізували близько 100 проектів з розвитку інфраструктури
 
Серед інших пріоритетів об’єднання «Буковини» – покращення прикордонного співробітництва і спрощення порядку перетину кордону. За участі депутатів був запроваджений малий прикордонний рух з Румунією і Польщею, а також збережено українське консульство в Сучаві (Румунія).
Крім того, досягнуто домовленостей із послом Румунії в Україні про добудову і відкриття нових пунктів пропуску через державний кордон в Чернівецькій області.
 
За останні два з половиною роки багато що було зроблено і в гуманітарній сфері. Зокрема, в травні 2016 року вперше в історії українського парламенті був організований День Буковини, під час якого гості заходу дізналися про можливості Буковини та її економічний і туристичний потенціал. Також депутати об’єднання «Буковина» ініціювали відзначення 75-річчя Івана Миколайчука, допомогли організувати «Миколайчук Фест», започаткували проведення прес-турів українських журналістів в Румунію і румунських в Україну.
Слід відзначати й важливе кадрове рішення, яке відбулося влітку 2017 року – член об’єднання «Буковина» Вадим Денисенко був призначений представником Кабінету Міністрів України у Верховній Раді.
 
 
«Послідовно, крок за кроком ми втілюємо в життя те, про що домовлялися, коли створювали міжфракційне об’єднання. В Буковини є все, щоб увійти в число кращих українських областей за рівнем економічного розвитку, якості інфраструктури, доступності адміністративних послуг та багатьом іншим показникам якості життя. Працюємо далі. Дякуємо своїм колегам за драйв і бажання працювати заради спільної мети», – прокоментувала результати діяльності об’єднання «Буковина» Оксана Продан.
Члени міжфракційного об’єднання «Буковина»: Оксана Продан (голова), Михайло Гаврилюк, Вадим Денисенко, Марія Матіос, Богдан Онуфрик, Іван Рибак, Роман Романюк, Сергій Рудик, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж