Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати від «Самопомочі» Ставчанський та Матвієнко отримують вказівки від Бурбака

У мережі з’явилося відео, на якому видно, як вони після отримання чергової порції вказівок виходять з громадської приймальні Максима Юрійовича
Депутати Чернівецької міської ради від фракції «Самопоміч» Олександр Ставчанський та Віталій Матвієнко вкотре підтвердили, що вони у цій політичній силі є засланими козачками Максима Бурбака, повідомляє видання «Чернівці Таймс».

13 вересня у мережі з’явилося відео, на якому видно, як вони після отримання чергової порції вказівок виходять з громадської приймальні Максима Юрійовича на вулиці Заньковецької.Під час перерв у сесійних засіданнях Олександр Ставчанський та Віталій Матвієнко беруть участь у нарадах з депутатами від «Народного фронту» і отримують чергові порції вказівок від лідера Бурбака.

Результати поіменних голосувань свідчать, що Ставчанський і Матвієнко практично завжди синхронно голосують з «Народним фронтом». А коли мова йде про підтримку шкурних земельних питань Бурбака, то вони всупереч інтересам громади та здоровому глузду і на догоду Максиму Юрійовичу без зайвих докорів сумління тиснуть кнопку «за».

У березні цього року на цьому попався Олександр Ставчанський. Тоді було оприлюднене відео, на якому чітко видно, як під час одного з голосувань він не радиться з колегами по фракції, а отримує вказівки, як голосувати, від депутата з «Народного фронту» Сергія Грекова.

Своїми діями Ставчанський та Матвієнко вже давно зрадили партію, від якої балотувалися, та виборців, які за них голосували. Вони настільки плазують перед Бурбаком, що коли нардеп декілька разів називав «Самопоміч» «Самонеміччю» ні один, ні другий не знайшли у собі мужності хоча б якось йому заперечити і встати на захист політичної сили, яка дала їм путівку у політичне життя.

При цьому, і Ставчанський, і Матвієнко вчепилися у свої депутатські крісла так, що їх і трактором не відтягнеш. Адже коли центральне керівництво «Самопомочі» дало їм вказівку написати заяви про складання мандатів, вони категорично відмовилися це робити.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж