Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Між Чернівцями та Ботошанами може з'явитися пряме транспортне сполучення

А відкриття міжнародного пункту перетину кордону «Дяківці-Раковець» значно примножило б транзитний потенціал обидвох регіонів
14 вересня, у Ботошанах відбулась зустріч голова крайового парламенту Буковини Івана Мунтяна із головою Ботошанської повітової ради (Румунія).
 
Зокрема, сторони обговорили шляхи поглиблення міжрегіонального співробітництва, поштовхом до якого стане оновлення угоди про добросусідські відносини між Чернівецькою областю та Ботошанським повітом, підписаної у 1997 році.

«Наші регіони мають багато спільного: історію, культуру, традиції. Самі ж буковинці здавна вирізнялися своїм толерантним ставленням до представників інших національностей та завжди цінували добросусідські відносини. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми поглибимо співпрацю в ім’я процвітання наших регіонів», – відзначив Іван Мунтян.
 
Пан Костіке Макалєць запропонував оновити міжрегіональну угоду про добросусідські відносини, підписану у 1997 році, а також поцікавився ходом робіт з реконструкції пункту перетину українсько-румунського кордону «Дяківці», що межує з пунктом перетину румунсько-українського кордону «Раковець». Так, за словами посадовця, відкриття міжнародного пункту перетину кордону «Дяківці-Раковець» значно примножило б транзитний потенціал обидвох регіонів.

«Наявність прямого транспортного сполучення між Чернівецькою областю та Ботошанським повітом – запорука соціально-економічного розвитку наших регіонів. Так, налагодження такого сполучення через МАПП «Дяківці-Раковець» та міст у селі Маршинці Нововселицького району сукупно дозволило б скоротити шлях з Ботошан до Чернівців на 90 кілометрів та розвантажити МАПП «Порубне-Сірет». В перспективі цей маршрут міг би стати додатковою гілкою транспортного коридору «Київ-Одеса-Балкани», – підсумував голова Чернівецької обласної ради.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: oblrada.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж