Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях визначилися переможці легкоатлетичного обласного чемпіонату

На стадіоні "Буковина" змагався 301 спортсмен 

На стадіоні «Буковина» провели чемпіонат Чернівецької області з легкої атлетики. На бігову доріжку вийшов 301 учасник. Спортсмени представляли 14 команд з Чернівців (ДЮСШ №1, ДЮСШ №4, ДЮСШ «Буревісник», ДЮСШ «Авангард», ДЮСШ «Колосок», КБУ ДЮСШ, ліцей №4), а також Кіцманський, Вижницький, Герцаївський, Сокирянський, Сторожинецький та Хотинський райони.

 

Відзначимо абсолютну перемогу Романа Григорківа (ДЮСШ «Буревісник», «Інваспорт») серед спортсменів 1995-1997 років народження.

 

Святкував перемогу серед юніорів 1998-1999 р.н. (400 метрів) представник Хотинського району, кандидат у майстри Олег Миронець, який цьогоріч посів друге місце на дорослому чемпіонаті України у Кропивницькому.

 

Як повідомив Михайло Арсенюк, ці змагання були, насамперед, відбірковими до чемпіонату України (спортсмени 2002-2003 р.н.), який 29-30 вересня відбуватиметься у Дніпрі.


 

Переможці змагань:


 

100 метрів

 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Ірина Коляска (ДЮСШ «Авангард», Чернівці)

 

Дівчата (2001-2002 р.н.) – Анастасія Владичан (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Давид Яновський (ДЮСШ «Авангард», Чернівці)

 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Максим Маковійчук (Кіцманський район)

 

200 метрів

 

Дівчата (2002-2003 р.н.) - Ірина Коляска (ДЮСШ «Авангард», Чернівці)

 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Давид Яновський (ДЮСШ «Авангард», Чернівці)

 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Микола Конечний (Сторожинецький район)

 

 

400 метрів

 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Марина Терлецька (Сторожинецький район)

 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Влад Тележинський (Сторожинецький район)

 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Олег Миронець (Хотинський район)

 

800 метрів

 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Віолетта Шинкарук (Кіцманський район)

 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Влад Тележинський (Сторожинецький район)

 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Сергій Лека (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

 

1500 метрів

 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Владислав Білий (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Іван Павлюк (Вижницький район)

 

3000 метрів

 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Максим Петращук (Хотинський район)

 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Ольга Мелемука (2004 р.н., ДЮСШ №4, Садгора)

 

Дівчата (2000-2001 р.н.) – Еліна Пасюк (ДЮСШ №1, Чернівці)

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж