Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

МіськШЕП без конкурсу закупив бруківку у… ресторатора

Фото: volyn24.com
Власника фірми пов’язують із «Народним фронтом» 
КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство» 15 вересня прозвітувало у системі PROZORRO про укладання договору з ФОП Радевич Єремей Іванович щодо купівлі бруківки гранітної на суму 199 999 грн. Про це йдеться у публікації на сторінці «Закупівлі Чернівці», що у facebook.

«Так-так, як в тих акціях – усе по 9999. Тут акція в тому, що торгів, власне, не було. А договір уклали без конкурсів з цим ФОПом», – сказано у дописі.  

Відповідно до Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців більшість видів діяльності ФОП Радевич Є. пов’язана з ресторанним бізнесом та приготуванням їжі.

Радевич Єремей Іванович також є засновником ПП ЛЮЮР, основним видом діяльності якого є ресторанний. Тим часом наразі проходить ліквідація ТОВ «Злата», засновниками якого були Радевич Єремей Іванович та Козлан Оксана Валеріївна. Вона, до речі, є засновницею ТОВ «МЕДІА ГРУПА» СІТІ» та СІТІ ФІЛЬМ. Медіа група «СІТІ» та Козлан Оксана Валеріївна володіли разом раніше 87% акціями ТРК «ТВА», а рештою 11% володіла Пишна Л. Г. Наразі засновниками цього підприємства є Прозоровський М. та Гірман Н.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж