Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Потяг «Чернівці-Сучава» перевозитиме 93 пасажирів

Вартість квитка - 5 євро
Відбулась четверта зустріч спільної українсько-румунської робочої групи, присвячена питанню призначення потягу «Чернівці-Сучава».
Разом із головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром Іван Мунтян обговорив варіанти вирішення проблемних питань та зняття бюрократичних перепон, які постають в процесі реалізації цього амбітного проекту.
 
Вже традиційно участь в обговоренні взяли радник голови правління Укрзалізниці з питань євроінтеграції пан Томаш Майка, заступник начальника Львівської залізниці Богдан Яворський, начальник Івано-Франківської дирекції Львівської залізниці Ярослав Лучко, начальник Чернівецького прикордонного загону Олег Вовк, а також їхні колеги з Румунії.
 
"Попередньо зістикували графіки руху потягів «Чернівці-Вадул-Сірет» та «Сучава-Вадул-Сірет», детально проаналізували можливості пришвидшення проходження митного та прикордонного контролю по обидва боки кордону, що сукупно дасть нам скорочення часу подорожі. Вийшли на цифру у 93 пасажири за вже задекларованої вартості квитка у 5 євро. 
Пообіцяв максимальну підтримку у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних із втіленням у життя цієї ініціативи. Наголосив, що представницька влада краю й надалі буде виносити на центральний рівень питання, від яких залежить успіх проекту", - написав на своїй сторінці у Фейсбуку голова обласної ради Іван Мунтян.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж