Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Через поганий рух маршруток №10 та 10А люди запізнюються на роботу, - депутат

Жителі Калічанки змушені чекати по 30-40 хвилин
На сесії міської ради депутат Володимир Бешлей повідомив, що жителі нижньої Калічанки запізнюються на роботу через погане курсування маршруток №10 та 10-А.

Люди, які вийшли зранку на зупинку, опинилися в заручниках через недобросовісне виконання перевізником своїх обов'яків. Так, сьогодні
о 7.20 приїхала переповнена маршрутка, яка, звісно, не вмістила всіх чернівчан. Тож значна частина мешканців цього району була змушена залишитись на зупинці та чекати наступного автобуса, - каже В. Бешлей.  
 
- Через 30 хвилин приїхали дві маршрутки, але не всі люди помістилися у автобуси. Відтак вони були вимушені добиратися на роботу, в дитсадки, школи пішки або намагались викликати таксі. Вважаю, що це неприпустима ситуція. Більше того, вона повторюється щодня, - підкреслив депутат.
 
Володимир Бешлей додав, що неоднаразово обранці давали протокольне доручення, аби чиновники вжили відповідних заходів. Окрім цього, він звернувся до мера з проханням провести моніторинг руху маршрутки №10 і 10-А і доповісти на черговій сесії про хід виконання протокольних рішень міської ради, зокрема щодо запровадження тролейбусного маршруту на нижню Калічанку та щодо придбання автобусів. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж