Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ідеальна мама з Чернівців здійме бурю емоції на грецькому узбережжі в проекті «Міняю жінку»

Сьогодні у програмі відбудеться інтернаціональний обмін дружинами між Україною та Грецією Сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1» вийде новий випуск сімейного реаліті «Міняю жінку», в якому відбудеться інтернаціональний обмін дружинами між Україною та Грецією.
 
У новому випуску шоу візьме участь родина із Чернівців, яка поважає особистий простір кожного члена сім'ї та на перший погляд вражає своєю ідеальністю. Голова родини, тато Сергій, працює в поліції рідного міста, мама Іванна - за професією лікар-нарколог. Вона - місцева активістка, багато часу приділяє просвітницькій роботі з молоддю та навіть входить до «Клубу успішних чернівчанок». В сім'ї є також двоє діток: Ілля та Максим, які завжди допомагають мамі по господарству.
 
Здавалося б, навіщо ідеальній родині щось змінювати в своєму побуті завдяки проекту «Міняю жінку»? Але як виявилось, тато Сергій та мама Іванна вже давно не сплять в одній кімнаті, дружина настільки віддалась суспільним справам, що майже не приділяє увагу чоловіку. Єдине, що пов'язує цих двох дорослих людей, це діти.
 
Українська сім'я обміняється дружинами з родиною із грецького міста Салоніки. Голова сім'ї - грек Сава, який не уявляє свого життя без комп'ютерних ігор та весь вільний час проводить за цим заняттям. Мама, українка Наталія, знайшла себе у фітнесі. Двічі на день вона відвідує спортивну залу та їсть лише білкові продукти. У пари є донька Аріанді, але дівчинці не вистачає уваги батьків, вона відчуває, що нікому не потрібна.
 
Варто зазначити, що разом з родиною мешкає також мама Наталі – Тетяна Олександрівна, яка контролює кожен крок своїх родичів. Тетяна Олександрівна зізнається, що навіть хотіла забрати онуку і жити з нею окремо. Життя сім'ї побудоване навколо маленького магазинчика, який приносить їм основний дохід. 
 
Українська мама Іванна буде вражена умовами життя грецької сім'ї та намагатиметься здружити родину, але неочікувано зустріне опір від її членів. Щоб створити затишок в будинку, вона організує генеральне прибирання та викине купу непотрібних, на її погляд, речей, про що за кілька днів пошкодує.
 
В свою чергу, у Наталії буде важлива місія в новій родині – їй доведеться не підвести свою колегу по проекту, вступити до «Клубу успішних чернівчанок» та підкорити членів клубу своїм умінням готувати. Вона навіть спробує повернути нового тата до кімнати до його справжньої дружини, але чи вийде це в неї, можна буде побачити сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1».
  скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба 1+1

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж