Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині впродовж місяця виявили 15 корупціонерів

Щодо трьох депутатів вже винесено рішення про накладення штрафу
За вересень оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції України за погодженням з прокуратурою Чернівецької області склали 15 протоколів за порушення Закону України "Про запобігання корупції". 

За корупційні правопорушення суди розглядають протоколи щодо 10 службовців депутатського корпусу, 1 протокол щодо начальника відділу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, 1- щодо офіцера ДСНС в Чернівецькій області, 1- щодо офіцера податкової міліції ДФС в Чернівецькій області та 1 протокол складено щодо бухгалтера однієї з сільських рад.

Якщо проаналізувати адміністративні протоколи, то посадовці, як правило, порушують вимоги фінансового контролю щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Це невчасно подані декларації про майно і доходи за звітний період, не повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Наприклад, працівник одного з управлінь ДФС в Чернівецькій області несвоєчасно повідомив НАЗК про придбання автомобіля вартістю 140 тис. гривень. А командир одного з відділень ДСНС також забув повідомити про придбання транспортного засобу вартістю понад 143 тисячі гривень.

Адмінвідповідальність за корупційні правопорушення передбачає суми штрафів від 850 до 42 500 гривень. Також в деяких випадках - конфіскацію і навіть позбавлення права займати певні посади на строк до трьох років. 

Усі матеріали скеровано до суду, стосовно трьох депутатів вже винесено рішення про накладення штрафу у сумі 850 гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Управління захисту економіки в Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж