Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Секретаря міської ради у жовтні обирати не будуть, – Каспрук

За його словами, це буде порушенням чинного законодавства Секретаря міської ради у жовтні не обиратимуть. Про це під час брифінгу розповів міський голова Олексій Каспрук. Він, зокрема, заявив, що нині опубліковано проект рішення, поданий депутатом Володимиром Бешлеєм, про обрання секретарем міської ради Василя Продана.
 
– Під це є 21 підпис депутатів із «Рідного міста», «Батьківщини», «Самопомочі», «Народного Контролю». Цей документ був оприлюднений відповідно до чинного законодавства, у минулий четвер, тож він по терміну у 20 днів не потрапляє на жовтневу сесію. У порядок денний його не включать, бо це буде порушенням законодавства про доступ до публічної інформації, – пояснив мер.  
 
Він також зазначив, що подання на інших кандидатів немає, відповідних документів поки не зареєстровано. 
 
Раніше на сесії міської ради депутати повідомляли, що проект рішення про обрання голови фракції «Рідне місто» Василя Продана секретарем міськради на деякий час зник із сайту.
 
Ні міській голова, ні начальник юридичного управління Олександр Шиба не зізналися, хто саме з них був ініціатором цього, і не навели ґрунтовних аргументів, чому це зробили.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж