Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук збрехав, що депутати не надали свої підписи до проекту рішення про обрання секретаря міськради

Для нього було важливо, щоб проект рішення був опублікований не раніше 28 вересня
На своєму брифінгу 2 жовтня мер Олексій Каспрук намагався переконати присутніх, що проект рішення про обрання голови фракції «Рідне місто» Василя Продана секретарем Чернівецької міської ради 26 вересня зник з сайту Міської ради, тому що до нього, нібито, не були долучені підписи депутатів.
 
Проте 3 жовтня автор проекту рішення, депутат міськради Володимир Бешлей на своїй сторінці у Facebook  опублікував відео, на якому видно, що підписи долучили вчасно.

Під час розмови із депутатом працівники комп’ютерного відділу зізналися, що отримали від Каспрука усну вказівку зняти проект рішення з сайту. Таким чином, мер, не соромлячись, підставив своїх підлеглих, адже, по-суті, вказівка була незаконною. Зрештою, Каспрук у будь-який момент зможе сказати, що жодних розпоряджень не давав, а відповідати доведеться рядовим працівникам Ратуші.

Та міській голова все це робив свідомо, адже для нього було важливо, щоб проект рішення був опублікований не раніше 28 вересня, аби це питання не включили до порядку денного жовтневої сесії. Саме тому проект рішення не повернули на сайт міськради і 27 вересня, хоча усі підписи надали працівникам міськради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівці Таймс

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж