Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Києві не бачать серйозних підстав для переобрання Чернівецької міської ради, – Продан

У столиці порадили налагоджувати роботу органу 
Голова фракції «Рідне місто» Василь Продан розповів, яка ситуація склалася із перевиборами міської ради. За його словами, минулого тижня керівників фракцій, міського голову і голову ОДА запрошували на засідання робочої групи у Києві, аби розглянути зареєстрований Бурбаком і Федоруком проект рішення щодо розпуску Чернівецької міської ради.
 
– Робоча група розбиралася, чи є підстави для переобрання, задавали питання, чому немає секретаря, адже якщо його не буде, то міська рада не зможе нормально функціонувати. Це була одна з основних претензій комітету до депутатського корпусу, – зазначив Василь Продан.

Що ж до восьми нібито незаконних рішень міської ради, які скасував суд, з’ясувалося, що за них голосував міський голова. Рішення також візувалися юридичним управлінням, керівниками профільних департаментів, на момент їх підписання не було жодних зауважень.
– Які можуть бути претензії до депутатів, якщо навіть у юридичному управлінні міської ради не помітили порушень, – дивується Василь Продан.

Каспрук зауважив, що депутати приймають рішення про мораторій на підвищення тарифів, на що у комітеті відповіли – в усій Україні ухвалюють подібні документи, і це не є підставою для переобрання.
– Їдьте на місце, організовуйте роботу ради, тим паче, що по рівню демократичності Чернівецька міська рада займає перше місце в Україні, – порадили у комітеті.

Крім того, Максим Бурбак заявив, що на рахунках лежать 380 мільйонів гривень, які не використовуються, і міська рада не приймає рішення про перерозподіл цих коштів, тож це є підставою для переобрання.

– Насправді рада ухвалила рішення про перерозподіл цих грошей ще у квітні цього року. Звинувачувати депутатів у тому, що виконавчі органи не реалізовують ці кошти – це верх цинізму, – вважає Василь  Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж