Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук та «Народний фронт» відмовилися засуджувати закон про узаконення окупації Донбасу

Для підтримки ініціативи «Свободи» у міській раді не вистачило голосів 
Закон, що визначає умови для мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, 6 жовтня було ухвалено парламентом, а наступного дня підписано президентом. Голова фракції «Свобода» Андрій Ілюк переконаний, що цей документ фактично легалізує сепаратизм в Україні.

– Ухвалений закон є здачею національних інтересів та узаконює окупацію українських територій, вводить у правове поле України бойовиків так званих «ДНР-ЛНР», їхні силові загони, рішення судів на окупованих територіях, – заявив Андрій Ілюк.

Окрім цього, за словами депутата, парламентарі ухвалили закон не дотримуючись цілого ряду вимог.
– Прийняття цього закону відбулося з порушенням усіх можливих норм, закон, що стосується загальнонаціональних інтересів не пройшов навіть мінімального, не те що загальнонаціонального обговорення, його вносили в парламент поспіхом, щоб ніхто не встиг його детально вивчити, – вважає депутат.
Депутат стверджує, що документ жодним чином не вирішує проблему окупованих територій. Тому свободівці підготували відповідне звернення до Верховної Ради. 
– Вимагаємо скасувати рішення Верховної ради від 6 жовтня про прийняття в цілому як закону законопроекту Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, – заявив Андрій Ілюк.
 
У результаті, для ухвалення рішення не вистачило голосів. Олексій Каспрук та фракція БПП-Народний фронт відмовилися засуджувати закон про легалізацію сепаратизму та узаконення окупації Донбасу. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж