Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Відкритому боксерському чемпіонаті Чернівців переміг учасник європейських змагань

Учасники змагань представляли 12 команд

103 учасника зібрав Відкритий чемпіонат Чернівців з боксу, присвячений Дню міста. Боксери представляли 12 команд. Спортсмени представляли ДЮСШ№1 (Чернівці), «Колізей-Мащзавод» (Чернівці), «Імперію», ДЮСШ (Хотин), МСК «Кіцмань», «Спарту» (Великий Кучурів), Вижницю, Вашківці, Шипинці, Бояни, а також Івано-Франківськ і Коломию.


У змаганнях взяв участь учасник цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів Вадим Клим.

 

Переможці:


 

Молодші юнаки:

 

26 кг – Павло Канін («Імперія»)

29 кг – Кирило Томчук (Коломия)

30 кг – Юрій Козаков (ДЮСШ №1)

33 кг – Олексій Слюсарчук (Коломия)

34 кг – Богдан Баранюк (Шипинці)

35 кг – Руслан Поклітарь (Бояни)

37 кг – Василь Скапко (Бояни)

38 кг – Юрій Булизюк («Імперія»)

40 кг – Олександр Гафсі («Колізей-Машзавод»)

47 кг – Микита Ніколаєвський («Спарта»)

50 кг – Олександр Галан («Спарта»)

59 кг – Дмитро Злотар (ДЮСШ№1)

69 кг – Микола Тулик (Бояни)


 

Юнаки (2004-2005 р.н.):

 

35,5 кг – Андрій Руснак (МСК «Кіцмань»)

37 кг – Сергій Руснак (МСК «Кіцмань»)

38,5 кг – Андрій Томащук («Спарта»)

41,5 кг – Влад Тимінський (ДЮСШ №1)

44,5 кг – Володимир Антохій (Вижниця)

54 кг – Алекс Філатов («Імперія»)

62 кг – Олександр Шова (ДЮСШ №1)


 

Юніори:

40 кг – Едуард Мельничук (МСК «Кіцмань»)

44 кг – Ілля Мільський (МСК «Кіцмань»)

46 кг – Марян Ніколаєвський («Спарта»)

50 кг – Роман Борщ («Колізей-Машзавод»)

54 кг – Олександр Канін (ДЮСШ№1)

60 кг – Микита Криштанович (ДЮСШ №1)

69 кг – Микола Штефуряк (Вашківці)


 

Молодь:

 

52 кг – Олександр Українець

56 кг – Михайло Кінський («Спарта», Великий Кучурів)

60 кг – Вадим Клим (Вижниця)

64 кг – Михайло Габор (ДЮСШ№1, Чернівці)

69 кг – Дмитро Драганчук (Івано-Франківськ)


 

Дорослі:

 

64 кг – Іван Стефанко (Коломия)

69 кг – Валентин Іванов (ДЮСШ№1, Чернівці)

81 кг – Влад Скрипник (Івано-Франківськ)


Переможців тренують: Геннадій Соловйов, Василь Ротар, Олександр Семенюк (ДЮСШ№1, Чернівці), Олександр Погодін («Колізей-Машзавод», Чернівці), Петро Москалюк («Спарта», Великий Кучурів), Іван Собко, Андрій Грудей (Шипинці), Сергій Хрептун, Петро Душинський (МСК «Кіцмань»), Ярослав та Олексій Данилишини (Коломия), Віталій Мєрєнов, Влад Скрипник (Івано-Франківськ), Анатолій Афтемійчук (Бояни), Володимир Гарас (Вашківці).


 

Змагання відбулися за підтримки начальника управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Дмитра Макаренка та президента Чернівецької міської федерації боксу Юрія Шкляра.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж