Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинські свободівці проти передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств

Вони виступають за збереження у лісовому господарстві державної форми власності В Україні через непродумані процеси та непрозорі схеми приватизації у приватну власність вже передано значну частину підприємств, які стосуються стратегічних державних монополій в царині енергозабезпечення (обленерго, облгази), комунікацій та зв’язку (телекомунікації тощо. Незрозуміла ситуація з подальшим статусом та розвитком Укрзалізниці, Укрпошти, процесом приватизації стратегічних прибуткових державних підприємств. Продовження непродуманої політики продажу, приватизацій та передачі в концесію державних підприємств може ще більше загострити і так надзвичайно складну ситуацію в народно-господарському комплексі України, втягнути суспільство у чергові протистояння та конфлікти. З огляду на це,  надто тривожною є інформація про офіційне оприлюднення Мінекономрозвитку в липні цього року пропозиції  щодо передачі державних лісогосподарських підприємств у концесію, тобто надання права тимчасового використання лісових ресурсів  суб’єктами приватного господарювання.
 
До Чернівецької обласної ради звернулися трудові колективи лісогосподарських підприємств краю,  що виступають проти застосування концесійної моделі управління у лісовому господарстві Буковини та України (№39/1614 від 20 липня 2017 року). Вони просять підтримати їхню позицію збереження у лісовому господарстві державної форми власності. Це питання, як і питання ймовірного спорудження каскаду  малих ГЕС на Дністрі порушується Кабінетом Міністрів України без широкого обговорення з залученням фахівців та громадськості.
 
При передачі державних лісгоспів у концесію їх чекає  виведення з-під впливу та контролю як держави, так і громадськості, що може призвести до великої кількості проблем на місцях та екологічної катастрофи. З огляду на це,  фракція ВО «Свобода» у Чернівецькій обласній раді  ініціює подання  на розгляд сесії обласної ради проекту  рішення стосовно цих питань  та звернення до керівництва держави щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств, повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода». 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж