Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати міської ради викрили будівельну аферу у Чернівцях

Володимир Бешлей, Андрій Ілюк та Андрій Кандиба не дозволили будувати багатоповерхівку на землі політехнічного коледжу 
 
Депутат Володимир від «Рідного міста» Володимир Бешлей разом із колегами зі «Свободи» Андрієм Ілюком та Андрієм Кандибою викрили будівельну аферу у Чернівцях. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у соцмережі.
 
«Завдяки небайдужим чернівчанам разом з колегами, депутатами міської ради Андрієм Ілюком та Андрієм Кандибою виявили чергову будівельну аферу – цього разу на вулиці Каспрука, 6.
 
З’ясували, що голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук розпочав «роздавати» забудовникам землі соціальної інфраструктури. Так, одним розчерком пера в своєму розпорядженні він змінив цільове призначення державної земельної ділянки Чернівецького політехнічного коледжу з «для обслуговування будівель освіти» на цілком інше – «для будівництва багатоквартирного будинку».

Керівництвом коледжу вже укладено угоду про будівництво житлових будинків з «надійним» генпідрядником, а саме з Чернівецьким домобудівним комбінатом, який оперативно поширив вже оголошення про продаж 87-ми квартир. Хоча директор коледжу запевняла нас, що все житло має будуватися за державні кошти для освітян і жодної квартири не буде продано!
Депутати міської ради викрили будівельну аферу у Чернівцях
Крім цього, забудовник розпочав рити котлован під два дев'ятиповерхових будинки на цій земельній ділянці, яка має площу всього 0,09 га. Незважаючи на те, що будівництво ведеться з порушенням державних будівельних норм впритул до дитячого майданчика та до трьох багатоповерхівок.
Депутати міської ради викрили будівельну аферу у Чернівцях
Сьогодні разом із жителями прилеглих будинків були на прийомі у першого заступника голови ОДА Михайла Павлюка, який оперативно запросив керівників відповідних служб та дирекцію політехнічного коледжу. В їх присутності ми навели всі факти порушення законодавства та будівельних норм. В результаті директор коледжу пообіцяла розірвати угоду із генпідрядником та повернути призначення землі для освітянських цілей, а Михайло Павлюк в свою чергу пообіцяв персонально проконтролювати це питання.
Депутати міської ради викрили будівельну аферу у Чернівцях 
Після ОДА ми з людьми пішли до мера Олексія Каспрука просити, щоб він дав доручення інспекції будівельного контролю невідкладно перевірити цей об’єкт будівництва та притягнути генпідрядника до адмінвідповідальності за скоєні порушення. На жаль, мера на роботі ми не застали, а на наші дзвінки він не відповідав. Тому до Каспрука підемо завтра!
 
В цій ситуації найстрашнішим є саме те, що сьогодні влада дала дозвіл забудовувати багатоповерхівками землі коледжу, а завтра таке саме може очікувати території університетів, лікарень, шкіл, садків!!!», – ідеться у дописі.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж