Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нова огорожа кладовища на вулиці Зеленій - тимчасова

Фото: Інформаційне агентство А.С.С.
Попередній паркан не був історичною цінністю, а металеві грати зараз зберігаються на кладовищі і їх зможуть використати у майбутньому
Нова огорожа кладовища на вулиці Зеленій у Чернівцях - тимчасова. Її встановили лише для того, щоб вберегти цвинтар від вандалів.
 
Про це запевнила журналістів Інформаційного агентства АСС в.о. начальника відділу охорони культурної спадщини Чернівців Вікторія Діденко. 
 
Чиновниця розповіла, що рішення про заміну паркану приймали швидко, адже попередня огорожа розсипалася, була аварійною і небезпечною для перехожих.
 
"Кладовище - це такий об'єкт, який не може бути без огорожі. Тому цей паркан звели тимчасово, поки не буде оголошено відкритий конкурс. За результатами цього конкурсу ми визначимо якою має бути ця огорожа, який вона матиме вигляд. Тоді оберемо найкращий варіант і оголосимо тендер на проведення робіт на Прозорро", - роз'яснила Вікторія Діденко. 
 
До того ж, каже керівниця відділу, попередня огорожа не була історичною цінністю, а металеві грати зараз зберігаються на кладовищі і їх зможуть використати у майбутньому. 
 

Нова огорожа кладовища на вулиці Зеленій - тимчасова

 

Нагадаємо, як повідомляв promin.cv.ua, чернівчан обурив новий паркан кладовища на вулиці Зеленій. Його назвали огорожою сільського городу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж