Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівці відзначають річницю Буковинського віча

Віче об’єднало людей різних народностей, віросповідань та політичних поглядів
Урочистості з нагоди 99-ї річниці Буковинського віча відбулися сьогодні у приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка.
 
Від міської влади присутніх привітав заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар: "Віче об’єднало людей різних народностей, віросповідань та політичних поглядів. Вони зробили цивілізаційних вибір на користь Соборної України у межах цивілізованої Європи. 
 
Ці народні збори організував Український крайовий комітет, до якого входив славетний Омелян Попович. Понад десять тисяч чоловік з усіх повітів Буковини зібралися перед магістратом і проголосили возз’єднання Північної Буковини з Західно-Українською Народною Республікою та злуку з «Великою Україною». Обравши євроінтеграцію сьогодні, ми доведемо, що зусилля учасників віча не були марними. Нині маємо можливість завершити розпочату нашими попередниками місію остаточного повернення усіх українців у сім’ю вільних європейських народів. Як і колись, темні сили повстали проти вільної нації. Однак усі: і Герої в зоні АТО, і волонтери, і мирне населення, яке своєю працею та інтелектом допомагає здолати агресію”. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: city.cv.ua/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж