Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинців запрошують на благодійне свято «Я майбутнє України»

Благодійниця Марта Левченко планує створити у Чернівцях «Місто добра»
12 листопада в Мистецькому Арсеналі в Києві відбудеться потужна благодійна подія «Я майбутнє України»
 
Організатор заходу - Благодійний Фонд «Я Майбутнє України» збирає кошти, щоб придбати маєток для МІСТА ДОБРА в Чернівцях. У ньому зможуть знайти підтримку мами, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, діти-сироти, діти з інвалідністю з будь-якого куточка України.
На заході буде: сімейний фестиваль, МАМАСЛЕТ та ЗІРКОВИЙ МАРАФОН відомих особистостей.
 
Так, у заході візьмуть участь: Яніна Соколова, Марія Бурмака, Маша Єфросініна, брати Борисенки, Іларія, Даша Малахова. Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Наталія Холоденко, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес. Також у програмі  шоу-руми, ярмарка хенд-мейду. Окрім цього, презентують фотовиставку «Мрій», на якій діти з інвалідністю та сидромом дауна разом із зірками перед об'єктивом втілили свою мрію – ким вони хочуть стати, коли виростуть.Буковинців запрошують на благодійне свято «Я майбутнє України»
 
Вартість маєтку для Міста Добра - 55 тисяч доларів.  Головна ціль – врятувати дітей від інтернатів та дитбудинків, підтримати найбідніші сім’ї в кризових ситуаціях, а також надати опіку, реабілітацію та прихисток дітям-сиротам з інвалідністю які перебували під опікою бабусь та дідусів", – \розповідають волонтери. Початок о 12, захід триватиме до 20:00.

12 листопада - шанс змінити сотні і тисячі доль дітей, врятувати їх від інтернату та втілити головну мрію кожної дитини - мати МАМУ!
 
Квитки можна придбати тут: https://kiev.karabas.com/ua/blagodijna-podiya-ya-majbutnye-ukrayini
 
Ви можете відвідати сімейний фестиваль або ж подарувати свій квиток дитині з інтернату.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж