Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях розробили програму впровадження електронного квитка

Вона розрахована на 2018-2020 роки  Програма впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському пасажирському транспорті в м. Чернівці оприлюднили на сайті Чернівецької міської ради для  обговорення. Про це повідомив заступник міського голови Володимир Середюк.
Загальний бюджет  програми  – складає трохи більше як 25 мільйонів гривень, 12 із яких планують виділити із міського бюджету, 722 тисячі – кошти ЧТУ, а майже 2,5 мільйона – інші джерела фінансування.

Впровадження даної програми дозволить вже до кінця 2018 р.  придбати серверне обладнання та відповідне програмне забезпечення, а також 60 мобільних валідаторів для кондукторів та 66 стаціонарних валідаторів, які будуть встановленні в комунальному громадському транспорті.

У 2018 році передбачено виділити з бюджету 2 500 тис. грн. на оптимізацію маршрутної сітки та розробку транспортної моделі.
Доокомплектувати транспортні засоби комунального підприємства ще 66 стаціонарними валідаторами передбачається у 2019 році. Окрім того, планується, що автоматизована  система обліку оплати проїзду   з 2019 року буде обов'язкова для впровадження приватними перевізниками, які обслуговують міські  маршрути громадського транспорту. Зокрема, у 2019 році приватні перевізники зобов'язані будуть встановити у своїх автобусах по 1-му стаціонарному валідатору та по 1-му мобільному (для водія).

При здійсненні оплати за проїзд  передбачається застосування двох  систем:
1. з використанням банківських безконтактних карт;
2. з використанням неперсоніфікованих карт (по типу проїзних).
Пільгова ж категорія містян користуватиметься персоніфікованими транспортними Картами чернівчанина.
Усі  платежі сходитимуться до  єдиного розрахункового центру (транспортного  оператора), який в автоматичному режимі здійснюватиме зарахування платежу на банківський рахунок перевізника.
 
Із проектом Програми впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському пасажирському транспорті в м. Чернівці можна  ознайомитися за  посиланням : http://chernivtsy.eu/.../proekty-rishen-miskoyi-rady-na-30-ly
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж