Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецькі владники переймали досвід Мукачева щодо вправадження електронних квитків

Чернівецькі владники цікавилися автоматизованою системою оплати проїзду в транспорті
Делегація з Чернівців, яку очолив заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк відвідала Мукачево, щоб ознайомитися з досвідом міста в галузі міських пасажирських перевезень.

Про це повідомляє Мukachevo.net.
 
Чернівецькі владники цікавилися автоматизованою системою оплати проїзду в транспорті, яку розробили у  місті. Як зазначив директор комунального підприємства «Центр інформаційних систем» Сергій Панько, в новому громадському транспорті обіг готівки в автобусах відсутній, адже водій повинен займатися своєю справою, керувати автобусом і бути уважним за кермом.

З вересня Мукачево запровадило систему електронного квитка. Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток. 

Розробники зазначили, що систему довелося вдосконалювати, адже в перші дні було виявлені нечисленні недоліки. Тепер система може обслуговувати не лише міський транспорт, але й стане в нагоді й іншим містам, які мають намір перейти в галузі пасажирських перевезень на  автоматизовану систему оплати проїзду в транспорті.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж