Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Мінімальна зарплата з нового року має бути 5 тисяч гривень, – Ляшко

Фото: telegraf.com.ua
Радикали висунули свої вимоги до проекту бюджету на наступний рік Щоб у держбюджеті були кошти, треба піднімати економіку та доходи українців. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у кулуарах парламенту. Політик пропонує з нового року радикально піднімати соцстандарти, повідомляє прес-служба РПЛ.
 
«Ми вважаємо недостатнім підвищення мінімальної зарплати до 3700 гривень, що пропонує уряд. Мінімальна зарплата з нового року має бути 5000 гривень. Тоді буде можливість піднімати й пенсії, адже чим більші зарплати – тим більше надходжень до Пенсійного фонду. А головне – це детінізація зарплат, щоб люди отримували зарплати не в конвертах, а легально і потім мали б свою зароблену пенсію», - наголосив Ляшко.

 
Ще одна ключова вимога радикалів до проекту держбюджету на наступний рік – підтримка національного виробника. Олег Ляшко переконаний, держава має інвестувати кошти у масштабні інфраструктурні проекти.
 
«Укрзалізниця» підняла вартість проїзду на 15%. Кажуть, це для того, щоб закупити нові вагони. Це добре, але ці вагони мають бути зроблені з українського металу. Тоді від цього виграють всі, а не тільки іноземні виробники. Нещодавно, київська влада закупила польські електрички на 2 мільярди гривень, а наші українські вагоновиробники при цьому сидять без роботи. А ми хочемо, щоб наші люди мали роботу і зарплату», - зазначив лідер РПЛ.
 
Народний депутат додав, що саме тому його команда зареєструвала законопроект «Купуй українське, плати українське» та вимагає його ухвалення.
 
«Цей законопроект передбачає: якщо товари виготовлені в Україні, українцями та з української сировини, то вони матимуть переваги на тендерах перед іноземними товарами. Тобто, наші люди, а не іноземці, матимуть робочі місця, а держбюджет – надходження від податків», - пояснив Ляшко.
 
Крім того, фракція Радикальної партії вимагає приділити належну увагу переселенцям.
 
«2 мільйони людей втратили своє житло. Тепер вони знімають квартири за тисячі гривень і не мають ніяких пільг при оплаті комуналки. Ми пропонуємо передбачити в бюджеті кошти на забезпечення житлом переселенців. Це не лише будівництво нового житла, а й реконструкція старого житлового фонду – покинутих лікарень чи дитсадків. Не можна людей кидати напризволяще!», - підсумував Ляшко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж