Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Маленькому буковинцю, який хворіє рідкісним захворюванням, потрібна допомога

У Юрчика Синички - Цистеноз Маленькому буковинцю Юрчику Синичці із Путильщини потрібна допомога небайдужих людей. У хлопчика рідкісне захворювання - Цистиноз. Дитині ставили діагноз 4 роки, за цей час хвороба встигла вбити нирку. Терміново потрібна пересадка, для цього навіть знайшли донора - це бабуся Юрчика... Але вона захворіла на рак. 
 
Наразі на нову нирку необхідно зібрати 60 тисяч євро. Про це у Фейсбуку повідомила благодійниця Марта Левченко.

"Дякую рідні!!!! Ми зробили це! Кошти зібрано! 53 тисячі гривень! На обстеження достатньо і навіть залишиться!!
Тепер збираємо 60 тисяч євро на нову нирочку!
Це Юрчик Синичка, у нього дуже рідкісне захворювання Цистеноз, в Україні таких діточок декілька, от тільки Юрчику діагноз ставили 4 роки і хвороба встигла вбити нирку. Зараз його аналізи страшенно впали і потрібна негайна пересадка, яку мали б робити в Україні, бо бабуся підходила як донор, але біда, бо вона захворіла на рак... тепер його порятунок тільки від не родинного донора, тобто в Україні Юрчик не доживе до Нового року... коштів у батьків які виховують ще й другого синочка ( 3 роки) з таким діагнозом уже зовсім нема, продали все що могли... живуть в малюнькому селі в Карпатах високо на горі. До неділі Юрчику потрібно мати 1500 євро на попереднє обстеження у Мінську, пропустити це обстеження і зустріч з провідним професором в цій області він не має права, бо просто помре на діалізі. 
Юрко тільки пішов у школу, він неймовірно розумний і глибокий хлопчик, і його лист св. Миколаю це нова нирка. Прошу, дайте йому шанс! 1500 євро до неділі це буде наше з вами ще одне велике чудо маленької людинки...
Зараз Юрко в Києві у відділенні неврології на Богатирській 30.
Мій моб: 0502436971 Марта. 
Дякую за фото неймовірній Dasha Tenditna!"- ідеться у дописі. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж