Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Україні потрібен бюджет зростання, а не проїдання, – Ляшко

Фракція Радикальної партії пропонує ухвалити зміни до законодавства
Держбюджет на наступний рік можна розглядати в комплексі із законопроектами, які стимулюють економіку до зростання. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради.

«Для того, щоб було що ділити, – треба заробляти. А для цього треба міняти економічну політику та створювати умови для розвитку національного бізнесу. Ви ж цього не пропонуєте. Натомість набираєтеся кредитів. Вся країна знає, що у нас майже 3 трильйона гривень боргу. Як ви збираєтеся їх віддавати? Перекладете на наступні покоління?», – обурився Ляшко.

Фракція Радикальної партії пропонує ухвалити зміни до законодавства, що дадуть можливість отримати національному виробнику дешеві кредити та нові ринки збуту, а також створювати нові робочі місця.


«Ми наполягаємо на ухваленні на цьому тижні законопроектів про розширення повноважень Нацбанку для економічного зростання, про створення індустріальних парків, щоб звільнити від податків нове імпортне обладнання, модернізувати промисловість та зробити нашу продукцію конкурентоздатною, а українцям дати нові робочі місця. Без стимулів до економічного зростання – це не бюджет, а проїдання. Чим ви і займаєтесь, дармоїди!», – цитує лідера РПЛ прес-служба політичної сили.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж