Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Через сильні антибіотики маленька чернівчанка повністю втратила слух

Дівчинка народилася вагою 690 грамів, пів року вона була у реанімації та пережила операцію на серці
Батьки маленької чернівчанки просять небайдужих допомогти їхній донечці Софійці. Дівчинка народилася на 6 місяці вагітності, вагою тільки 690 грамів. Софійка була такою крихітною, що поміщалася на долоні. Пів року дитина була у реанімації, вона пережила операцію на серці і до року перебувала на кисневому апараті. Проте наразі сім'я Молодиків зіштовхнулася зі ще однією проблемою - дівчинці поставили діагноз повна глухота. 

"ДОПОМОЖІТЬ СОФІЙЦІ ПОЧУТИ ГОЛОС МАМИ. Так вже склалося, що наша довгоочікувана донечка народилася передчасно на 6 місяці вагітності, вагою всього лише 690 грамів і була настільки крихітною, що поміщалася на долоні. Шансів на життя нашій Софійці ніхто не давав. Але з Божою поміччю наша дівчинка змогла подолати всі труднощі, пройшовши пів року лікування в реанімації, операцію на серці і життя на кисневому апараті до року.
І коли здавалося б що всі труднощі позаду, і наша доня підростає звичайною здоровою дівчинкою, прозвучав страшний діагноз- повна ГЛУХОТА. Важка антибіотикотерапія повністю знищила слух дитини, а в перспективі і можливість розмовляти і повноцінно розвиватися.
Єдиний шанс не залишитися назавжди в світі тиші- це кохлеарна імплантація, яку потрібно зробити в якнайкоротші терміни. На жаль, в Україні черга на таку операцію тягнеться роками. 

Допомогти Софійці беруться польські лікарі з Центру слуху і мови " МЕДІНКУС", що в місті Каєтани під Варшавою. Вартість одного імпланту становить 29500 тисяч євро, що є не підйомною сумою для нашої родини.
Просимо всіх небайдужих допомогти нашій донечці почути голос мами.
Тел.мами- 0992770262
Номер картки в Приват 5168757302317104
Одержувач- Молодик Сергій Іванович", - ідеться у дописі матері дівчинки Оксани Молодик.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж