Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

За 5 років у Чернівцях зареєстрували 17 статевих злочинів щодо дітей

Щороку поліціянти фіксують від 2 до 7 таких правопорушень
З 2013 року у Чернівцях зареєстровано 17 злочинів, щодо посягання на статеву недоторканість дітей. Для порівняння, у 2012 році зареєстрували 26 таких злочинів. 

Як повідомив начальник сектору ювенальної превенції ГУ Нацполіції Чернівецької області Микола Басараб, щороку поліціянти фіксують від 2 до 7 таких правопорушень.

За його словами, в 11 з зазначених 17 кримінальних проваджень до кримінальних дій були причетні не незнайомці, а близькі та родичі (батьки, вітчими). Лише у 4 фактах за останні 5 років підозрюваними були невідомі особи.  Як зазначив Микола Басараб, наразі один злочин щодо посягання на статеву недоторканість дитини перебуває під контролем національної поліції. «Є вже певні напрацювання, тривають слідчі дії, проте більш детально – після завершення розслідування», - додав Микола Басараб.
 
Окрім того, з початку 2017 року 24 дитини стали жертвами злочинів. Половину становлять крадіжки та шахрайства, 5 дітей потерпіли у ДТП, 4  - від тілесних ушкоджень, 2 -  від хуліганських дій. За словами Миколи Басараба, часто бувають випадки, коли діти не повідомляють про злочинні випадки, жертвами яких вони стали.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж