Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Василь Продан розповів про «клани» Яценюка та Фірташа у Чернівцях

Депутат зазначив, що про клан Фірташа чув лише зі ЗМІ, орієнтованих на «Народний фронт» Керівник фракції «Рідне місто» у Чернівецькій міській раді Василь Продан у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 розповів, хто, на його думку, входить до «кланів», які конфліктують у місті, ідеться у матеріалі інформаційного агентства АСС.
 
– Клан Яценюка я можу назвати по прізвищах і по посадах, це Яценюк, Бурбак, який керівник фракції з 80 депутатів, це міністр Петренко, це губернатор від цього клану, це два заступника, це міський голова, це призначений керівник обласного управління поліції, це керівник обласної прокуратури, який обнімається з паном Бурбаком і йому здається, що це нормально. Це бізнес, це «Гравітон», це «Добробут», це будівельні майданчики за «Туристом», на вулиці Аксенина. Але я б хотів, щоб хтось назвав по прізвищах, по посадах і по бізнесах когось із клану Фірташа», – заявив Василь Продан.  
 
Депутат також зазначив, що про клан Фірташа чув лише зі ЗМІ, орієнтованих на «Народний фронт».
 
– Саме їм вигідно розвивати цю тему, що ніби то з кимось борються, а насправді, 10 депутатів «Рідного міста» в принципі не можуть бути якимось кланом. Це 10 депутатів, які працюють виключно на місто Чернівці, у яких нема партійного керівництва. А що стосовно мого вкладу, то я думаю, якщо б не було фракції «Рідне місто», то в Чернівцях і області всі питали б дозволу переходити дорогу у пана Бурбака. Бо всі посади, які призначаються в області і в місті, то він все це контролює. Всі однопартійці зайняли всі посади, які є в Чернівцях і в області. Це можна перераховувати і перераховувати. І більшість цих людей мають пряме відношення  і в минулому до «Добробуту». Хтось там був директором, хтось заступником, хтось простим працівником. Дійсно, клан загальноукраїнського масштабу порівнювати з 10-ма депутатами абсолютно некоректно, але нам приємно, що ми змогли десь в чомусь зупинити цей клан «Народного фронту», «Фронту змін» у Чернівцях, – розповів Василь Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж