Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ЧНУ вперше відбудеться з'їзд юридичних клінік

У з’їзді візьмуть участь науковці – викладачі з числа кураторів юридичних клінік України, представники Міністерства юстиції та Міністерства освіти України 1 та 2 грудня на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться ювілейний з’їзд юридичних клінік України.
 
Місце з’їзду обрано не випадково. Юридична клініка правничої школи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича успішно застосовує інноваційні методи у власній діяльності з надання юридичних послуг клієнтам та практичного освоєння студентами необхідних компетентностей. 
 
У з’їзді візьмуть участь науковці – викладачі з числа кураторів юридичних клінік України, представники Міністерства юстиції та Міністерства освіти України, міжнародних громадських організацій, активісти, правозахисники та діячі мистецтв.
 
У програмі з’їзду, окрім власне організаційних питань діяльності Асоціації юридичних клінік (на сьогодні до складу Асоціації входить більше 50 юридичних клінік з усіх регіонів України), відбудуться майстер-класи з правозахисної, культурної  та освітньої тематики. Майстрині покажуть як через шиття навчитись толерантності та порозумінню. А експерти розкажуть про перші результати судової реформи, особливості застосування переговорів та медіації для врегулювання правових спорів, можливості захисту соціально-вразливого населення, захист прав дитини в школі.
 
З’їзд покликаний популяризувати юридичний клінічний рух в Україні та заохотити молодь надавати безоплатну правову допомогу найбільш незахищеним категоріям населення через юридичні клініки вищих навчальних закладів міста.
У роботі з’їзду візьме участь делегація Гельсінської спілки України з прав людини, з презентацією  доповідей на правозахисну тематику, зокрема: «Типові порушення прав людей з інвалідністю в Україні», «Правовий статус тимчасово окупованих територій та протидія дискримінації їх жителів», «Толерантність та порозуміння в Україні: думайдан», «Як ефективно захищати права ВПО: типові кейси»,

Акредитація журналістів за номером: 099 308 40 00 (Ірина Романюк).скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж