Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Бурбак вніс до ВР законопроект на користь корупції, – Ванзуряк

Фото: molbuk.ua
Якщо документ приймуть, Бурбак опиниться у одному ряду з регіоналами  Керівник «Руху нових сил» на Буковині Роман Ванзуряк засудив зареєстрований у Верховній Раді законопроект, який надасть парламенту можливість звільнення директорів Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро, керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та члена Національного агентства з питань запобігання корупції.
 
Як відомо, одним із ініціаторів його був буковинський нардеп Максим Бурбак.
 
«… вносить цей законопроект наш земляк, буковинець Максим Бурбак, який так гостро, ще вчора, висловлював протилежне!
Що це означає для країни? Перекреслення надій на системну боротьбу з корупцією. Фактично вся системна корупція, руками депутатів завдає удару по антикорупційним інститутам, які з дня на день виведуть на першу в країні особу.

Позбавивши незалежності антикорупційні інститути, відбувається пряма узурпація влади і скочування до авторитаризму. Це важкий удар по відносинам з нашими західними партнерами та США. Цей законопроект – на користь тутешнім баригам, на користь корупції та авторитаризму, на користь держави страху.

Вносить цей проект політик, якого на найвищі посади в країні привів Майдан Гідності. Жаль, що Максим забув про це. У разі прийняття цього законопроекту – він стане в одну шеренгу з регіоналами, проти яких, ми колись разом боролися. Після таких рішень, країна може перейти у режим внутрішньої турбулентності», – ідеться у дописі Романа Ванзуряка.

Тим часом, як повідомив народний депутат Мустафа Наєм, зареєстрований Герасимовим та Бурбаком законопроект, який давав парламенту право звільняти главу НАБУ, САП та членів НАЗК зняли з повістки дня, Верховна Рада його розглядати не буде.  
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж