Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати міської ради виступили проти скасування мораторію на продаж землі

Його просять продовжити на 10 років  Чернівецька міська рада VII скликання схвалила звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
 
У ньому йдеться:
«1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Зацікавлені особи називають вільний продаж землі сільгосппризначення ознакою прихильності до «ринкових цінностей» та до «права селян розпоряджатись власним майном». Насправді ж ідеться про скупку землі за безцінь та перетворення селян на кріпаків. Та поки немає захисту власності та інвестицій, грошових коштів – навіть у вигляді кредитних ресурсів, – право на продаж землі призведе лише до скуповування земельних паїв великими агрохолдингами та корпораціями.
Якщо скасують мораторій на продаж землі сільгосппризначення фермери та селяни будуть змушені розпродати за безцінь свої паї і піти в найми до нових панів або їхати в найми за кордон. Скасування мораторію – це знищення малих сільгосппідприємств і сімейних ферм, це безробіття, еміграція, загибель сіл і селищ.
На підставі вищевикладеного депутати Чернівецької міської ради звертаються до Вас з наполегливою вимогою: – вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення; – не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільськогосподарського призначення в обхід мораторію; – продовжити на 10 років мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері».

Ініціатором звернення виступив депутат від «Батьківщини» Олександр Пуршага. Його підтримали 28 народних обранців.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж