Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати підтримали петиції щодо будівництва дитсадка та облаштування зони відпочинку

Дитсадок будуватимуть у мікраройоні Гравітон
Електронну петицію Дениса Свекли щодо будівництва садочка (навчально-виховного комплексу) в мікрорайоні «Гравітон», яка набрала 250 голосів, депутати розглянули на сесії Чернівецької міської ради. Петицію передньо розглянули в присутності автора за участю фахівців департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради .
Більшістю голосів міських депутатів петицію підтримали.
 
Водночас депутати запропонували будівництво дошкільного закладу здійснити не на базі ЗОШ№13 за адресою вул. Немирівська, 3, а на окремо визначеній департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин ділянці. За дану пропозицію проголосувало 24 депутати.
 
Петицію щодо передачі земельної ділянки товариству колективних забудовників №5 для створення дитячого майданчика, спортивної зони та зони відпочинку на вулиці Полтавській, 1 також розглянуто на сесії Чернівецької міської ради. Проектом рішення передбачено відмовити автору петиції Валентину Василову у задоволенні петиції, у зв’язку з тим, що дана земельна ділянка надана в оренду МПП «Будівельник» до 2054 року. Натомість депутати петицію підтримали і доручили департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин запропонувати заявнику іншу земельну ділянку та закріпити її за будівництвом дитячого майданчику.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: city.cv.ua/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж