Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати вимагають від Уряду припинити розправи над опозиційними політиками

За проект рішення проголосували 22 обранців
Депутати Чернівецької міської ради звернулися до Верховної Ради та Президента України Петра Порошенка з вимогою розібратися у діях правоохоронних органів. Так, у тексті звернення йдеться, що 5 грудня Генеральна прокуратура здійснила зухвалий напад на лідера «Руху нових сил» Михаїла Саакашвілі. Своїми діями чинна влада влаштовує розправи над опозиційними політиками. Окрім того, представники «Народного Фронту» будь-якими методами намагаються прибрати конкурентів на майбутніх парламентських виборах.

Також, як зазначив Іван Гончарюк, від Уряду та Президента депутати вимагають дій щодо негайного припинення наступу влади на основні досягнення Революції Гідності.
 
«Ми, депутати Чернівецької міської ради Чернівецької області, звертаємось до Вас, щодо якнайшвидшого та конструктивного реагування на незрозумілі, нелогічні, непрозорі і незаконні дії правоохоронців під час т.зв. «затримання» лідера «Руху Нових Сил» 5 грудня 2017 року в м. Київ.
 
Сам факт затримання М. Саакашвілі, та дії правоохоронців, які були здійснені з порушенням правових норм українського законодавства та прав людини і громадянина є яскравим прикладом т.зв. «розправи» діючої влади з інакодумцями, опозиціонерами, опонентами влади і правлячого режиму. Такі, як і попередні, дії влади по відношенню до опозиції є нічим іншим, як злобою і помстою влади за багатомісячну критику дій влади, за боротьбу проти корупції, за відстоювання інтересів народу, вимог Революції Гідності. Ці дії державної влади є нелогічними, бездумними і шкодять національним інтересам України та вже отримують негативну оцінку міжнародного співтовариства, дипломатичних представництв ряду держав.
 
 

Ми, депутати Чернівецької міської ради, звертаємося до Верховної Ради України, Президента України п. П.Порошенка щодо негайного втручання в ситуацію, пов’язану із спробами арешту М.Саакашвілі, Закликаємо керівництво держави реагувати на виклики сьогодення, та неухильно дотримуватись Законодавства, прав та свобод людини та негайного припинення наступу влади на демократію і основні завоювання Революції Гідності», - йдеться у тексті звернення. 

За проект рішення проголосували 22 депутатів Чернівецької міської ради. Проте представники «Народного фронту», зокрема і Олексій Каспрук, за відповідне звернення не голосували.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж