Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада реструктуризувала борг «Чернівціводоканалу»

Водночас міська рада не виступає гарантом поточної та наступної заборгованості підприємства Депутати ухвалили рішення про реструктуризацію боргу «Чернівціводоканалу» перед обленерго. Він наразі складає 67 мільйонів гривень.
Водночас народні обранці прописали у договорі пункт про те, що Чернівецька міська рада не виступає гарантом поточної та наступної заборгованості підприємства.
 
Це рішення дозволяє також списати комунальному підприємству майже 47 мільйонів гривень суми неустойки (штрафи, пені), інфляційних нарахувань, нарахованих на заборгованість, що підлягає реструктуризації. Таким чином, КП «Чернівціводоканал» упродовж п’яти років щомісяця сплачуватиме 1,2 мільйона гривень ПрАТ ЕК «Чернівціобленерго» в рахунок погашення боргу.
 
Нагадаємо, раніше міський голова Олексій Капрук наполягав, щоб депутатський корпус цим рішенням ще й взяв на себе зобов’язання погасити всі борги водоканалу перед обленерго на наступні п’ять років.

Однак, як зазначив секретар міської ради Василь Продан, у такому випадку в керівництва «Чернівціводоканалу» пропадає будь-яка мотивація покращувати роботу підприємстваскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж