Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Найбільше в економіку Буковини інвестували Нідерланди, Великобританія та Кіпр

Майже половина капіталу зосереджена на підприємствах промисловості 
У січні–вересні 2017 року в економіку Чернівецької області іноземними інвесторами вкладено 1774,7 тисяч доларів США (у січні–вересні 2016року – 392,9 тисяч доларів) прямих інвестицій (акціонерного капіталу), інформує Головне управління статистики у Чернівецькій області.

Із початку інвестування прямі іноземні інвестиції в область надійшли з 41 країни світу. До найбільших країн-інвесторів входили Нідерланди, Велика Британія, Кіпр, Туреччина, Румунія, Італія та Ізраїль, на які припадало 73,1% від загального обсягу прямих інвестицій по області.
Станом на 1 жовтня цього року майже половина (46,6% від загального обсягу) прямих інвестицій (акціонерного капіталу) зосереджена на підприємствах промисловості.
 
Певну зацікавленість в іноземних інвесторів викликали підприємства сільського, лісового та рибного господарства, в яких акумульовано 17,6% від загального обсягу прямих інвестицій, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 11,9% та сфери операцій з нерухомим майном – 10,5%.

Прямі інвестиції підприємств області в економіку країн світу на 1 жовтня 2017 року здійснювались до Узбекистану.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж