Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинські спелеологи просять поремонтувати дорогу до печери «Попелюшка»

Пасажирське сполучення між районним центром та с. Подвірним практично паралізоване
10 січня у с. Подвірне Новоселицького району за ініціативою місцевих спелеологів та за участі вітчизняних і закордонних спелеоклубів відбудеться вшанування відомих на увесь світ братів Малімонів, які своїми науковими дослідженнями карстової системи «Попелюшка» змусили увесь світ говорити про Україну та її унікальні печери.
 
Як зазначив учасник російсько-української війни, президент Новоселицького спелеоклубу «Попелюшка» Іван Попадюк, через зволікання з ремонтом півкілометрового відрізку дороги на с. Подвірне, який повністю знищений, захід може не відбутися, позаяк пасажирське сполучення між районним центром та селом практично паралізоване.

7 грудня під час роботи 8-ої сесії Чернівецької обласної ради VII скликання депутат обласної ради, свободівець Віталій Мельничук звернувся із депутатським запитом до керівництва обласної державної адміністрації та служби автомобільних доріг знайти можливість у грудні цього року відремонтувати приблизно 500 метрів згаданої частини дороги до с. Подвірне Новоселицького району. Це дозволить жителям села нормально виїжджати за потребами, а перевізникам належним чином здійснювати транспортно-пасажирські перевезення між Подвірне, Мамалигою та Новоселицею.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж