Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівецькій області триває спалах кору

У 5-ти хворих кором зареєстровані ускладнення – пневмонії та 1 випадок кору у вагітної
 
Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» інформує, що в Чернівецькій області триває спалах кору.

Так, станом на 08.12.2017 в області зареєстровано 237 випадків кору, з них 193 дитини та 44 дорослих.
За аналогічний період 2016 року в Чернівецькій області було зареєстровано 3випадки кору. Останній спалах кору відбувся в 2012 році, коли захворіло 364 особи.
 
Захворюваність кором реєструвалась серед мешканців Путильського району – 104 випадки, м. Чернівці – 49, Вижницького району – 21, Глибоцького -22, Герцаївського – 15, Кіцманського – 12, Хотинського -  7, Сторожинецького – 3, Сокирянському – 4.
Не зареєстровано випадків кору в Заставнівському, Кельменецькому та Новоселицькому районах.
 
Серед захворівших не щеплених проти кору та ті хто отримав тільки одну дозу вакцини - 75%.
У 5-ти хворих кором зареєстровані ускладнення – пневмонії та 1 випадок кору у вагітної.
 
Станом на 08.12.2017 в області зареєстровано 9 спалахів кору під час яких захворіло 118 осіб. Спалахи кору зареєстровані в Путильському районі, в ДНЗ м.Вижниця, в ЗОШ с.Мілієво Вижницького р-ну, в ліцеї смт.Глибока, в ЗОШ №28, ЗОШ №2 м.Чернівці, в ДНЗ № 38 м. Чернівці та в ЗНЗ с.Мамаївці Кіцманського району, в ДНЗ с.Коболчин Сокирянського району.
 
Для локалізації та ліквідації спалахів кору в осередках проводиться екстрена вакцинація контактних, медичний нагляд за контактними, проводяться санітарно-гігієнічні заходи в дитячих організованих колективах.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж