Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати розглянуть питання про заборону підвищення тарифів на комунальні послуги

Ппитання про заборону підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Чернівцях ініціюють свободівці
Питання комунальних тарифів на сесіях Чернівецької міської ради впродовж останніх років стали чи не найбільш актуальними серед усіх інших. Торік навіть було прийнято рішення міської ради «Про встановлення мораторію на введення в дію з 1 липня 2016 року підвищених цін та тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Чернівцях».
 
Та шалені платіжки на тлі загального зубожіння чернівчан свідчать про те, що ситуація комунальною проблемою у Чернівцях лише погіршується. У зв'язку з цим, з відповідною пропозицією щодо порядку денного Андрій Ілюк звернувся до Чернівецького міського голови Олексія Каспрука та на наступній черговій сесії Чернівецької міської ради, яка відбудеться 21 грудня, за ініціативи фракції ВО «Свобода», міська рада знову має розглядати питання про заборону підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.
 
За словами депутата - свободівця Андрія Ілюка, в такий скрутний час, коли люди на межі виживання,  місцева влада насамперед повинна нести відповідальність за підвищення вартості комунальних послуг.
 
- Оскільки розрахунки для підняття тарифів подаються місцевими комунальними підприємствами, влада міста повинна  зробити все можливе, щоб люди змогли пережити цю зиму, - наголошує голова фракції «Свобода» Андрій Ілюк.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж