Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинець вирощує у теплицях ананаси і кокоси

Деякі рослини потребують поливу по кілька разів на день Буковинець Іван Галіп вирощує у Кам’янці на Глибоччині екзотичні банани, мандарини, ананаси та кокоси, пише «Букінфо».
 
У теплицях ростуть бананові дерева: трьохметровий тропікан, карликові, супер-карликові, оксамитові, всього сім сортів. А ще кілька видів лимонів,мандаринів, апельсинів. Тут і кавове дерево, ківі, ананаси, лаврове та суничне дерево, папайя (динне дерево).
 
Усього в теплиці чотири відділення: субтропічне, тропічне, квіткове в якому понад 30 сортів квітів. В четвертому – троянди, понад 10 видів. Милують око лимони, вагою понад кілограм, жовтогарячі мандарини, а з листя визирає дозріваючий кокосовий горіх.
Буковинець вирощує у теплицях ананаси і кокоси
– Тут потрібен постійний, ретельний догляд і багато знань, каже Іван Георгійович. – Деякі рослини потребують поливу по кілька разів на день, підживлюю тільки органікою і до кожного виду потрібен особливий індивідуальний догляд, а ще сталий температурний режим і вологість. Оце замовив в Китаї необхідну електронну апаратуру, яка буде регулювати ці параметри.
 
На полицях сотні горшечків із розсадою, а на землі в великих відрах розсада бананів, лимонів та інших екзотів. Іван Георгійович до весни має намір відкрити невеличкий магазин-кіоск по продажу розсади, бо великі кошти і працю вклав для здійснення своїх мрій. Лимони мандарини та інші екзоти адаптовані до місцевих кліматичних умов. Їх при вмілому догляді можна вирощувати в кімнаті, а влітку виносити на подвір’я.

Буковинець вирощує у теплицях ананаси і кокоси

 

Буковинець вирощує у теплицях ананаси і кокоси

 


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж