Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У футзальному чемпіонаті Чернівців лідирує «Урожай»

Змагання відбуваються в «Олімпії»

У ФОК «Олімпія» відбулися матчі третього туру Відкритого футзального чемпіонату Чернівців. Після третього ігрового дня залишається єдина команда із стовідсотковим результатом – «Урожай».


У третьому турі лідер переконливо переміг ФК «Стальнівці» - 4:1. За «Урожай» виступають багато відомих буковинських футболістів і футзалістів. Серед них – Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Юрій Головачук (останнім часом грав у тернопільській «Ниві»). Звісно, що «Урожай» підсилили рекордсмен «Буковини» за кількістю матчів у чемпіонаті та Кубку України Олег Керчу та ще один досвідчений гравець – Михайло Рябий. Цього року Олег та Михайло у складі «Воркути» стали переможцями Канадської ліги.


 

Другу перемогу у чемпіонаті здобув ФК «Волока», який також має непоганий підбір виконавців (Руслан Гунчак, Володимир Найко, Степан Маковійчук, Вадим Пислар, Євген Немтінов, Сергій Ільїн). Представники Глибоцького району переграли «Корону» - 1:0. Переможний гол на рахунку Степана Маковійчука. Гравці «Корони», у складі якої виділявся Ладік Мелконян, чинила гідний опір суперникові, однак вразити ворота досвідченого Валентина Подольського не змогли.


 

Перші поразки зазнали команди «Роша» та «Лідер». А ось «Чернівецький рятувальник» і «БукФам – БДМУ» святкували перші перемоги.


 

Результати третього туру:


 

ФК «Стальнівці» - «Урожай» - 1:4

ФСК «Роша» - «Бест-Біла» - 3:5

«Корона» - ФК «Волока» - 0:1

«БукФам – БДМУ» - «Дружба» - 4:3

«М’ясо Буковини» - «Зарінок-Дрім-Тім» - 3:2

«Чернівецький рятувальник» - СК «Лідер» - 8:5


Турнірне становище:


 

«Урожай» - 9 (3)

«Бест-Біла» - 6 (3)

ФК «Волока» - 6 (3)

«М’ясо Буковини»- 6 (3)

ФСК «Роша» - 6 (3)

СК «Лідер» - 6 (3)

«Зарінок-Дрім-Тім» - 4 (3)

«БукФам-БДМУ» - 3 (3)

«Корона» - 2 (3)

«Чернівецький рятувальник» - 3 (3)

«Дружба» - 3 (1)

ФК «Стальнівці» - 0 (3)

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж